2025 Ram 2500 Crew Cab 4WD Service Truck
Job Ready: NOW| List Price | $65,795 |
| Dealer Discount | - $6,101 |
| Sale Price | $59,694 |
| Total Savings | $6,101 |
to
| List Price | $65,795 |
| Dealer Discount | - $6,101 |
| Sale Price | $59,694 |
| Total Savings | $6,101 |
| List Price | $69,010 |
| Dealer Discount | - $1,481 |
| Sale Price | $67,529 |
| Total Savings | $1,481 |
| List Price | $64,970 |
| Dealer Discount | - $1,400 |
| Sale Price | $63,570 |
| Total Savings | $1,400 |
| List Price | $69,055 |
| Dealer Discount | - $5,035 |
| Sale Price | $64,020 |
| Total Savings | $5,035 |
| List Price | $59,940 |
| Dealer Discount | - $4,628 |
| Sale Price | $55,312 |
| Total Savings | $4,628 |
| Sale Price | $53,149 |
| List Price | $68,910 |
| Dealer Discount | - $1,479 |
| Sale Price | $67,431 |
| Total Savings | $1,479 |
| List Price | $57,155 |
| Dealer Discount | - $2,143 |
| Sale Price | $55,012 |
| Total Savings | $2,143 |
| List Price | $81,600 |
| Dealer Discount | - $1,733 |
| Sale Price | $79,867 |
| Total Savings | $1,733 |
| List Price | $57,155 |
| Dealer Discount | - $1,244 |
| Sale Price | $55,911 |
| Total Savings | $1,244 |
Browse Commercial Catalog